"Залишайтеся спраглими. Залийшайтеся безрозсудними". Пам’яті Стіва Джобса

Минулого тижня не стало Стіва Джобса.  Пішла людина, що поєднала мистецтво, науку і бізнес, мислила далеко за межами фінансових показників – і створила один з найкращих бізнесів світу. А також незворотньо змінила культуру бізнесу.


Для нас це не колонка в новинах – для нас це втрата. І не тільки тому, що творіння Стіва Джобса з самого початку Greencubator-а нам допомагали. Технології – це тільки мала частка того, що він приніс в наше життя. Ми вчилися в нього. Вміння дивитися поза рамки статус-кво і кидати йому виклик, пошук нових шляхів і нових змістів, вміння переконувати – це ті речі, яких ми прагнули і прагнемо навчитися в Стіва. Скільки сміливості, волі, скурпульозної творчої роботи та неперевершеної реалізації знадобилося, щоб одна за одною протягом життя створювати і перетворювати велетенські галузі: персональні комп’ютери, програмне забезпечення, комп’ютерна анімація, музика та відео, мобільний зв’язок та чимало іншого.

Джобс пішов – але його ера продовжується. І скоро вона дасть знати про себе новими творіннями. Поки ми згадуємо Стіва, понад тисячу інженерів в офісах Apple працюють над новими технологіями чіпів та мікропроцесорів. Його компанія не пішла на компроміс з енергетичними апетитами чіпів від звичних виробників – і готує нове покоління мікпропроцесорів: потужне, мініатюрне і енергоефективне. Джобс створив спільноту і культуру, яка дасть світу ще не одну “One more thing…”

Часто, щоб розкрити особистість Стіва Джобса, посилаються на його знаменитий виступ в Стенфордському університеті (саме звідти ми взяли заголовок). Але вже після сумної новини, як подарунок від людини, яка вже не з нами, ми натрапили на це відео: рекламний ролик 1997 року з серії “Think Different”, озвучений для проби самим Стівом Джобсом. Ця версія ролика ніколи не пішла в ефір – але в ньому весь Джобс.

Спасибі, Стів! Спасибі, що ти був, і за те, чого ти навчив!

 

 

Comments
1 коментар to “"Залишайтеся спраглими. Залийшайтеся безрозсудними". Пам’яті Стіва Джобса”
  1. Dolivas says:

    Коротко, але так змістовно!

Leave A Comment