activ solar rodnikovo

Учасники EnergyCamp-Коктебель зможуть відвідати одну з найбільших сонячних електростанцій СНД

18 вересня Greencubator та Activ Solar запрошують учасників EnergyCamp-Коктебель відвідати першу в Україні промислову сонячну електростанцію в селі Родніковому (АР Крим). На сьогодні це – один з найбільших енергогенеруючих об’єктів в Україні, який виробляє енергію з відновлюваних джерел та продає її в електромережу за “зеленим” тарифом.

EnergyCamp — це табір на теми енергетики, енергоефективності і сталого розвитку, в якому вільно і без краваток  спілкуються між собою фахівці та ентузіасти енергетичної сфери, підприємці, інженери, екологи, журналісти, лідери громад та всі зацікавлені в новій енергетиці. Унікальність EnergyCamp – всі його системи працюють виключно від відновлюваних джерел. А особливістю EnergyCamp в Коктебелі (17-18 вересня) стане великий блок “Технотворчість” – з можливістю самостійно, власними руками створити невеликі, але робочі енергетичні машини: геліоколектор, двигун Стірлінга, вітротурбіну та багато іншого.

Організовуючи екскурсію на сонячну електростанцію в Родніковому, Greencubator продовжує знайомити учасників EnergyCamp із прикладним застосуванням відновлюваної енергетики. Також ми прагнемо продемонструвати декілька важливих, і не завжди очевидних вигод таких проектів:

  • для сонячного Криму енергія Сонця є набагато привабливішою з точки зору захисту довкілля і реалізації туристичного потенціалу
  • сонячна енергетика – це надзвичайно інноваційна галузь, яка створює нові робочі місця
  • Activ Solar, лідер сонячних технологій в Україні (і спонсор EnergyCamp Коктебель!) реалізує масштабний та амбітний проект повернення України на світові ринки кремнію: сонячного та електронного
  • за даховими сонячними системами: велика перспектива не лише в Криму, але й у більшості областей України (принаймні, 130% приросту відновлюваної енергії в Німеччині минулого року стали можливими в першу чергу завдяки сонячним батареям на дахах)

Під час відвідання станції учасники EnergyCamp зможуть:

  • Дізнатись про історію створення сонячної електростанції в Родніковому та історію сонячної енергетики в Україні
  • Поспілкуватись з інженерами Activ Solar, що розробляли та втілювали проект першої в Україні сонячної електростанції
  • Власними очима побачити декілька годин з життя великого “зеленого” підприємства
  • Сфотографуватися на першому в Україні полі сонячних батарей

Одразу маємо попередити: є обмеження на кількість учасників, зумовлене вимогами безпеки такого об’єкта, і ми зможемо взяти на цю екскурсію тільки 18 чоловік. Тому радимо вже зараз записуватися на екскурсію в Юрка Пивоваренка електронною поштою yuri@greencubator.info та телефоном (097) 230 94 11. Переможцям конкурсів на EnergyCamp – місця поза чергою. Ми доставимо учасників до Роднікового, а після завершення – на залізничний вокзал Сімферополя. Отже, 18 вересня, 18 щасливчиків зможуть побачити один з найцікавіших “зелених” об’єктів в Україні!

Виїзд на екскурсію: 18 вересня о 14:00 з майданчику фестивалю Jazz Koktebel. Початок екскурсії – о 16:00, завершення – 20:00.

Команда Greencubator щиро дякує партнерам EnergyCamp:
Jazz Koktebel | Activ Solar | Sunlight | Energy.UA | Lumina Group |

Leave A Comment