Бортовий журнал EnergyCamp Koktebel

Поки частина команди Greencubator-а повертається з EnergyCamp Коктебель разом з обладнанням, хочемо поділитися з вами дуже коротким звітом про EnergyCamp на фестивалі Koktebel Jazz.

Учасники Greencubator EnergyCamp 17-18 вересня під час фестивалю Джаз Коктебель знайомилися з можливостями відновлюваної енергетики, Вид на EnergyCamp
змагалися в мистецтві варити каву на сонячних променях,

Сонячна кавоварка від Анатолія Карп’юка

власноруч робили моделі вітротурбін, двигунів Стрілінга та інших “зелених” технологій з вторинного металу і пластику в рамках конкурсу EcoTurbo.

EnergyCamp і його музична програма JazzEnergyMix живилися виключно енергією від власної сонячної електростанції,

Електростанція EnergyCamp

освітлювалися високоефективними світодіодними світильниками, а вечірнє світлове шоу і дискотека також яскраво демонстували можливості LED-світла.

Світло від Lumina

На EnergyCamp-і виступали як експерти з відновлюваної енергетики, так і молоді музиканти, які прагнули поєднати свою творчість з чистою енергією.

Учасники куштували чай

Чай від сонця

та млинці, приготовані на променях сонця в геліоконцентраторі,

Смажимо сонячні млинці

та знайомилися з можливостями застосування “зелених” технологій вдома та в бізнесі.

Важливим елементом другого дня EnergyCamp стала екскурсія на першу в Україні (і одну з найбільших в СНД)

Сонячна електростанція "Родніковоє"

промислову сонячну електростанцію компанії Activ Solar в Родніковому.

Екскурсія на Activ Solar

Greencubator вже 9-й раз (починаючи з 2009 рооку) організовує EnergyCamp з метою просування енергоефективності, відновлюваної енергетики та сталого розвитку. EnergyCamp 17-18 вересня – це перша в історії фестивалю Джаз Коктебель подія, що повністю працює від “зелених” джерел енергії.

Чекайте детальніших звітів вже незабаром. Спасибі за підтримку Jazz Koktebel | Activ Solar | Sunlight | Energy.UA | Lumina Group і Павлу Терехову за чудові фото!

Херсон-Миколаїв-Кіровоград-Корсунь-Шевченківський.

Учасники Greencubator EnergyCamp 17-18 вересня під час фестивалю Джаз Коктебель знайомилися з можливостями відновлюваної енергетики,змагалися в мистецтві варити каву на сонячних променях, власноруч робили моделі вітротурбін, двигунів Стрілінга та інших “зелених” технологій з вторинного металу і пластику в рамках конкурсу EcoTurbo.

EnergyCamp і його музична програма JazzEnergyMix живилися виключно енергією від власної сонячної електростанції, освітлювалися високоефективними світодіодними світильниками, а вечірнє світлове шоу і дискотека також яскраво демонстували можливості LED-світла.

На EnergyCamp-і виступали як експерти з відновлюваної енергетики, так і молоді музиканти, які прагнули поєднати свою творчість з чистою енергією. Учасники куштували чай та млинці, приготовані на променях сонця в геліоконцентраторі, та знайомилися з можливостями застосування “зелених” технологій вдома та в бізнесі. Важливим елементом другого дня EnergyCamp стала екскурсія на першу в Україні (і одну з найбільших в СНД) промислову сонячну електростанцію компанії Activ Solar в Родніковому.

Громадська організація Greencubator вже 9-й раз (починаючи з 2009 рооку) організовує EnergyCamp з метою просування енергеоефективності, відновлюваної енергетики та сталого розвитку. EnergyCamp 17-18 вересня – це перша в історії фестивалю Джаз Коктебель подія, що повністю працює від “зелених” джерел енергії.


Leave A Comment