Підтримайте EnergyCamp!

Товариство, EnergyCamp-у потрібна Ваша допомога. Ті, хто вже побували на цих енергетичних таборах, знають, що EnergyCamp – це справа не тільки Greencubator-а, це спільне творіння партнерів та спільноти EnergyCamp. Ми завжди були економними і намагалися зробити максимум за наявних ресурсів, залучаючи близьких по духу партнерів і спонсорів.

Зараз перед EnergyCamp-ом серйозний виклик. Ресурсів, які ми змогли залучити, бракує для багатьох організаційних і технічних моментів. Хочемо заспокоїти – EnergyCamp відбудеться. На ньому буде і сонячна енергія, і інтернет (спасибі UNTC), і цікаві доповідачі, і відеотрансляція. Наші добрі друзі – Schneider Electric та Global Technology виступають спонсорами EnergyCamp. Але щоб він відбувся повномасштабно, нам потрібна допомога спільноти.

Тому ми звертаємося, до всіх, кому важлива справа EnergyCamp, з проханням підтримати подію – грошима або ресурсами. Кожна гривня і кожне зусилля від Вас додасть сил і драйву EnergyCamp-у! Як Ви це можете зробити:

 1. Допоможіть EnergyCamp-у технікою або послугами. EnergyCamp-у потрібні:
  • великий тент, який може сховати від дощу і сонця 80 чоловік. Оренда тенту – це наразі більше половини нашого бюджету, але саме хороший тент врятував від штормового дощу учасників EnergyCamp Трипільське Коло
  • Транспорт
   1. мікроавтобуси для перевезення учасників в суботу і неділю (маршрут – близько 15 км від м. Героїв Дніпра)
   2. вантажний транспорт – для перевезення обладнання і матеріалів в п’ятницю і неділю
  • 2 плазмові екрани зі стійками – на 3 дні (п’ятниця, субота, неділя)
  • Звукова система: підсилювач, комплект мікрофонів, колонки
  • Лави і столики – щоб учасникам було зручно сидіти.

Кожна з цих статей витрат дуже тисне на наш дуже лімітований бюджет, тому Ваша допомога буде надзвичайно важливою для класного EnergyCamp-у.

Можете допомогти? Телефонуйте Андрієві Зінченку +380 67 7441580 або Юрію Пивоваренку +380 97 2309411

 1. Фінансово підтримати EnergyCamp.

Для цього просто перерахуйте через банк суму, на яку хочете допомогти:

Призначення платежу: Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності

Отримувач: Громадська організація “Українська мережа енергетичних інновацій “Грінкубатор”, код ЄДРПОУ: 37571343, рахунок 26005210213602
в АТ “ПроКредит Банк”, м.Київ, МФО: 320984

Грінкубатор – неприбуткова організація з кодом неприбутковості 0006, тому пожертви від комерційних організацій (до 4% прибутку) можна відносити на витрати. Ми можемо підписати відповідний договір надання благодійної допомоги.

Якщо Ви віддаєте перевагу електронним грошам – перекажіть нам свій внесок через PayPal отримувачу roman@greencubator.info (або через кнопку Donate внизу правої колонки нашого сайту  www.greencubator.info)

З будь-якими запитаннями та пропозиціями щодо фінансової підтримки телефонуйте до Романа Зінченка +380 67 4492876

Кожна гривня і кожна крапля допомоги буде важливою для продовження руху EnergyCamp, і ми будемо щиро вдячні за Вашу підтримку!

З повагою,
команда Greencubator-а

Leave A Comment