3 серпня назвемо ім’я переможця конкурсу знавців сонячної енергетики!

Шановні учасники змагання знавців сонячної енергетики!

Дякуємо всім вам за участь, за ґрунтовні відповіді на запитання конкурсу знавців сонячної енергетики від компанії Activ Solar і за інтерес до відновлювальної енергетики! Ми насправді тішимося тим, що в Україні є так багато зацікавлених і освічених в цій тематиці людей. Сподіваємося, що завдяки таким як ви, вітчизняна сонячна енергетика подолає всі перешкоди і вийде на новий рівень розвитку, а компанії-гравці ринку сонячних технологій отримають висококваліфікованих спеціалістів.

Нагадуємо, що компанія Activ Solar та українська мережа енергетичних інновацій Greencubator в рамках EnergyCamp проводили змагання знавців сонячної енергетики. Було запропоновано відповісти на 3 питання:

  1. Що є обмеженням для сонячної енергетики?
  2. Які переваги сонячної фотовольтаїчної електростанції в Криму порівняно з іншими видами генерації енергії з відновлюваних джерел?
  3. Яка різниця між фотоелектричною і сонячно-термальною енергетикою?

Відповіді на питання приймались на електронну адресу solar@greencubator.info і аналізувались на повноту і коректність представниками компанії Activ Solar.

За результатами конкурсу визначено одного переможця, який отримав можливість відвідати першу українську сонячну електростанцію в Роднікове (Сімферопольський район, Крим).

Ім’я переможця ми назвемо в середу, 3 серпня, під час спільної конференції Української мережі енергетичних інновацій Greencubator та компанії Activ Solar в інформаційній агенції “Главком” о 13:00.

Під час свого візиту на найбільшу в СНД сонячну електростанцію переможець конкурсу зможе побачити сонячний парк в селищі Роднікове, поспілкуватись із інженерами стосовно принципів його роботи, зробити фото чи відео для власного альбому.

Вітаємо переможця і чекаємо на шановного гостя!

За додатковою інформацією чи з питань акредитації звертайтеся:

Greencubator
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 744 15 80

www.greencubator.info

Activ Solar
Оксана Новак
novak@activsolar.com
+380 44 537 21 86

www.activsolar.com

Leave A Comment