Коло партнерів EnergyCamp росте: компанія Activ Solar стала спонсором EnergуCamp

Сьогодні ми можемо офіційного оголосити, що компанія Activ Solar, яка спеціалізується на виробництві кремнієвих продуктів та розвитку сонячних електростанцій в Україні, стала спонсором EnergyCamp. Ми раді вітати нових партнерів, які підтримують EnergyCamp! Адже саме за рахунок партнерської підтримки рух EnergyCamp-ів стартував у 2009-му, розвинувся в 2010 і продовжується в 2011.

Що ж приносить партнерство з Activ Solar спільноті EnergyCamp, на додачу до розширення можливостей нашого енергетичного табору:

  • інформацію з перших рук від розробників перших і найбільших в Україні і на території СНД сонячних електростанцій
  • можливість виграти поїздку на першу сонячну електростанцію в Криму
  • партнера, який шукає шляхи покращити підготовку спеціалістів для відновлюваної енергетики в Україні – і дати їм роботу.

Про інновації в сонячній енергетиці та вплив сонячних електростанцій на добробут регіонів учасникам EnergyCamp розповість виконавчий директор Др. Йохан Хартер, а авторитетне  жюрі  відбере переможця конкурсу знавців сонячної енергетики.

Ми раді, що спільними з партнерами зусиллями можемо покращувати і розвивати EnergyCamp, адже з самого початку руху енергетичних таборів саме за рахунок поєднання зусиль Greencubator-а і партнерів EnergyCamp розвивався і ріс, залучаючи широке коло учасників. В липні 2011 року нас підтримують в цій справі спонсор ActivSolar, технічні спонсори Sunlight та Atmosfera.ua, інжиніринговий партнер Energy.ua та оргкомітет фестивалю “Трипільське коло”.

EnergyCamp – це серія форумів на тему відновлюваної енергетики, енергоефективності та сталого розвитку, що проводяться під відкритим небом і живляться від чистих, відновлюваних джерел енергії та хорошого настрою спільноти учасників. 1-2 липня біля Ржищева Київської області в рамках фестивалю “Трипільське Коло” Greencubator проводить перший у 2011 році EnergyCamp.

За додатковою інформацією чи з питань партнерства звертайтеся:

Greencubator Роман Зінченко roman@greencubator.info +380 67 744 15 80 www.greencubator.info

Activ Solar Оксана Новак novak@activsolar.com +380 44 537 21 86 www.activsolar.com

 

 

Leave A Comment