Спільнота EnergyCamp допомогла профінансувати обігрів сільського спортзалу в Северинівці

Учасники EnergyCamp-ів 2010 року мабуть, пам’ятають, що половина внесків за участь у кемпі йшла в Фонд підтримки місцевих енергетичних ініціатив. На той час ми ще продумували деталі роботи – а зараз Greencubator вже може прозвітуватися про перші результати:

Фонд запрацював – частина коштів, вкладена учасниками EnergyCamp в 2010 році, пішла на допомогу проекту “Енергоефективне Село” в Северинівці Вінницької області. На ці гроші Greencubator придбав тепловий вентилятор для сільського спортзалу Северинівки.

Для Северинівки це придбання означає, що тепер можна буде включати опалення в спортзалі лише тоді, коли це потрібно, відтак – суттєво економити на опаленні приміщення, коли діти не займаються в ньому. Проте для команди Greencubator’а і для спільноти EnergyCamp зміст цієї події є набагато більшим. Наша спільнота підтвердила, що вона збирається не лише для спілкування і висловлення цікавих ідей, але й для вагомих для суспільства справ. Ця перша інвестиція колективного внеску показала: об’єднання зусиль навіть при малих ресурсах дає позитивний результат.

Технічна сторона енергозберігаючої технології, профінансованої спільнотою EnergyCamp, досить проста:
“Вентилятор проганяє повітря через нагрітий радіатор, створюючи теплий повітряний потік. Це дозволяє швидко – лише за годину – прогріти приміщення спортзалу, в той час як без тепловентилятора (при звичайних радіаторних батареях) знадобилось би цілих 3 години” – пояснює Олександр Крижанівський, представник проекту “Енергоефективне село”, Подільської агенції регіонального розвитку.

Представник проекту "Енергоефективне село" Олександр Крижанівський з тепловим вентилятором

Ми дякуємо всім учасникам EnergyCamp-ів, вклад яких уможливив цю інвестицію в “Енергоефективне село” – і запрошуємо до наступних проектів:

  • волонтерів, готових працювати руками
  • інженерів, які прагнуть допомогти з розрахунками і проектуванням
  • компанії та організації, які готові підтримати Фонд фінансово чи своїми енергоефективним технологіями

Реалізація проектів Фонду тільки розпочалась – слідкуйте за нашими оголошеннями!
Якщо Ви готові долучитися, зробити свій вклад, запропонувати ідею чи наступний проект – звертайтеся до Андрія Зінченка, керівника спільнотних проектів Greencubator-а:

Leave A Comment