Збирайте свою команду на EnergyCamp: до цікавих виступів додаються змагання "сонячних хакерів"

Компанія  Atmosfera.UA стане співорганізатором конкурсу на швидкісне збирання геліоколектора

Ми посилюємо практичну складову EnergyCamp – і тому в програмі EnergyCamp Трипільське Коло буде багато практиків, практичних майстер-класів і одночасної роботи головою і руками. Ви зможете випробувати свої практичні навички та знання теми відновлюваної енергетики. Вперше в Україні на EnergyCamp пройде конкурс на швидкісне збирання геліоколектора: за підтримки і з призами від наших партнерів, компанії Atmosfera.ua

Суть конкурсу проста: команди-учасники отримують комплект для складання геліоколектора (термосифонної системи) та інструменти, і за сигналом починають його монтувати . Переможцем стане та команда, яка першою збере геліоколектор і отримає гарячу воду. Складові геліоколектора надасть технічний спонсор EnergyCamp – компанія Atmosfera.ua. Від неї ж буде і приз (який – поки що секрет, але цікавий).

Що потрібно, щоб стати чемпіоном серед “сонячних хакерів”:

  • Зібрати свою команду
  • Зареєструватись на EnergyCamp 1-2 липня за цим посиланням
  • Подати нам список учасників Вашої команди  в перший день кемпу (1 липня)
  • Взяти участь у конкурсі на другий день кемпу (2 липня)

Кількість учасників однієї команди – від 3 до 5 людей. Кількість вболівальників – необмежена :) Максимальна кількість команд, які зможуть приймати участь в конкурсі – 4, тому готуйтесь зареєструвати їх 1 липня якомога раніше!

Організовуючи це змагання, ми маємо на меті показати, що відновлювана енергетика – це не щось далеке і абстрактне, а це ще й цілий ряд технологій та підходів, які доступні для громад, мешканців будинків та кожного зацікавленого, і можуть покращити наш добробут, якість нашого життя та навколишнє середовище.

Відновлювана енергетика дає реальні можливості розвитку на рівні села, міста і конкретного будинку, це це не тільки чергове модне слівце для політиків і величезні силові установки. Просто потрібні люди, які спроможні і хочуть її рухати. От їх ми і шукаємо через це змагання!

Формат EnergyCamp розвивається і вдосконалюється. Нам дуже приємно, що до цього процесу все активніше долучаються наші партнери та члени спільноти, і таким чином разом із командою Greencubator`a творять EnergyCamp. Якщо у Вас є ідея, яка може ще більш покращити EnergyCamp – не зволікайте: пишіть/дзвоніть/пропонуйте – ми відкриті до нових класних ідей!

Leave A Comment