Які результати роботи Greencubator-а?

Вітання, товариство!

Хочемо попросити вас виступити експертами з оцінки нашої роботи. Greencubator завершив проект тривалістю майже 1,5 роки, який ми реалізували завдяки підтримці USAID/UNITER/PACT та багатьох з вас. EnergyCamp, “Енергоефективні університети”, тренінги та виступи Greencubator-а в 2010-11 роках – все це частина цього проекту. Зараз ми підбиваємо підсумки, плануємо продовження роботи і наші подальші кроки, готуємо нові події та програми. І для вибору правильного шляху – дуже важливо оцінити зроблене.

Тому питання до вас – а що за цей час зробив можливим Greencubator? Що ми зробили самі, що ви зробили в результаті знайомств на наших подіях, які проекти народилися під час EnergyCamp-ів чи конференцій, які позитивні зміни відбулися в громадах, університетах, компаніях чи країні загалом завдяки нашій роботі, яка взагалі користь від нашої роботи?

Ми бачимо деякі очевидні результати, і розуміємо, як багато ми не знаємо про зроблене вами. Тому напишіть нам короткого листа – поділіться своїми думками на тему:

  • що зробили ви з нашої подачі
  • що зробив Greencubator / який “сухий залишок” від нашої роботи
  • що Greencubator не зробив, хоча мав би, на вашу думку, зробити
  • що ви очікуєте від нас в найближчі 1,5-2 роки

Пишіть на info@greencubator.info – тоді лист потрапить до мене, Андрія і Юрка, і ми зможемо обговорити ваші оцінки і відповідно планувати нашу подальшу роботу.

 

А зі свого боку ми продовжимо знайомити між собою і підтримувати співпрацю всіх тих, хто робить вклад в зелене енергетичне майбутнє України – єднати представників освіти, громад, бізнесу, органів влади та громадського сектору задля енергосвідомої країни.

Чекаємо на ваші відгуки, пропозиції, ідеї та критику! І сподіваємося на нові зустрічі!

З повагою та від імені всієї команди Greencubator-а,

Роман Зінченко координатор мережі GREENCUBATOR

 

 

 

Leave A Comment