Greencubator запрошує обговорити можливості побудови енергетично стійких спільнот

15 березня в Переяслав-Хмельницькому Державному Педагогічному Університеті імені Григорія Сковороди ми проводимо тренінг “Побудова енергоефективних спільнот: модель для співпраці між університетами, бізнесом та місцевою владою”.

Основна мета події відображена в назві — ми прагнемо об’єднати зусилля представників різних секторів, щоб знайти алгоритм взаємовигідної співпраці для роботи над енергоефективністю громад та університетських містечок. Адже втрачаючи значні кошти на енергоносії, громади та університети не знайомі з сучасними механізмами енергозбереження, місцеві органи влади не мають інвестиційних ресурсів, а бізнеси не можуть дати людям необхідні знання. Ми бачимо співпрацю університети-громади- влада-бізнес як ключову модель підвищення енергетичної культури громад і переходу до сталого розвитку.

Тренінг спрямований перш за все на розробку практичних механізмів такої спільної роботи. Саме тому тренери представлятимуть дійсний практичний досвід в сфері сталої енергетики своїх компаній, університетів, державних структур. З цією метою тренерами на подію ми запросили:

  • Сергія Зінченка, керівника Чернігівської філії ДП “Учбово-експертний центр НАЕР”
  • Федора Баруліна (Херсон), керівника комунального підприємства “КЕСКО-Херсон”
  • Олексія Бадіку, директора компанії “Atmosfera.ua”
  • Олександра Крижанівського, представника проекту “Енергоефективне Село”

Місце для проведення цієї події було вибрано не випадково. Переяслав-Хмельницький Державний Педагогічний Університет імені Григорія Сковороди не лише став першим університетом, де було організовано конференцію присвячену енергоефективності. Зараз цей навчальний заклад експериментує із використанням відновлюваних джерел енергії і впроваджує перші заходи із підвищення власної енергоефективності.

Ми розуміємо, що лише бізнес або самі по собі органи державної влади не можуть змінити ставлення людей до споживання енергії чи об’єднати їх у спільноти. Такі зміни можливі саме на рівні університетів, спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін.

Ви можете переглянути програму тренінгу.

Зареєструватись на тренінг можна за посиланням:
http://bit.ly/fxatCd

Для Довідки
Тренінг «Побудова енергоефективних спільнот: модель для співпраці між університетами, бізнесом та місцевою владою», організовані мережею greencubator, проводяться в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc.в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).»

Контактна особа:
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 7441580
+380 44 3740707

Leave A Comment