Greencubator запрошує на конференцію “Державне управління для енергоефективності та сталого розвитку”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в конференції “Державне управління для енергоефективності та сталого розвитку”, яку Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator спільно з Національною академією державного управління при Президентові України та Державною інспекцією з енергозбереження проводять 22 лютого 2011 року у місті Києві (в рамках циклу “Енергоефективні університети”).

Мета

Основна мета заходу – впровадження в державному управлінні провідних методів забезпечення та стимулювання енергоефективності та концепцій сталого розвитку через створення відповідних освітніх програм для держслужбовців.

На сьогодні в українській державі відбувається становлення механізмів енергозбереження та ефективного використання природних ресурсів. Україна потребує висококваліфікованих фахівців як у сфері державного управління, так і в приватному секторі, спроможних подолати глибоке відставання від провідних промислових країн: сьогодні на виробництво одиниці ВВП ми витрачаємо в 3-4 рази більше енергії порівняно з країнами ЄС. Значну увагу проблематиці енергоефективності сьогодні приділяє Президент України та представники виконавчих органів влади.

Учасники і теми

В конференції візьмуть участь представники:

 • Органів державної влади та місцевого самоврядування
 • Вищих навчальних закладів, що готують фахівців з держуправління
 • Представництв іноземних держав та міжнародних організацій в Україні
 • Фінансових інституцій, які інвестують в енергоефективні проекти
 • Інших профільних установ та організацій

Учасники конференції “Державне управління для енергоефективності та сталого розвитку” розглянуть такі теми:

 • Національний вимір політики в сфері енергоефективності
 • Концепція сталого розвитку та енергоефективного росту з перспективи державного управління на місцевому та національному рівнях
 • Застосування принципів енергоменеджменту на рівні муніципалітетів та місцевих влад
 • Потенціал співпраці між лідерами громад, місцевими та центральними органами влади, освітніми сектором та бізнесом задля сталого розвитку
 • Інноваційний розвиток енергетики за допомогою фінансування енергоефективних проектів та стимулювання їх розвитку на державному рівні
 • Інвестиції у відновлювану енергетику та сталий розвиток в Україні: економічний та правовий аспекти

Вперше за весь час нашої роботи до партнерів конференції долучилися центральні органи влади: співорганізаторами конференції є Державна інспекція з енергозбереження та Національна академія державного управління при Президентові України. Захід проходить за підтримки USAID / UNITER / PACT, Німецького бюро міжнародної допомоги GIZ, Київської міської державної адміністрації та Асоціації «Енергоефективні міста України».

Запрошуємо до участі освітян, які готують кадри для державної служби, держслужбовців, робота яких пов’язана з енергоефективністю та сталим розвитком, громадські організації, які працюють в цьому секторі, українських та міжнародних експертів, науковців.

Ми також можемо включити в програму ще декілька якісних доповідей – якщо ви хочете запропонувати свою тему чи знаєте грамотного експерта на стику державного управління, сталого розвитку та енергоефективності – будемо раді почути ваші пропозиції. З пропозиціями тем виступів звертайтеся до мене, Романа Зінченка, за телефоном +380 67 4492876 або електронною поштою roman@greencubator.info.

Інформація для участі

Програма конференції оновлюється на сайті www.greencubator.info/greengov. Захід пройде 22 лютого 2011 року в конференц-залі Національної академії державного управління при Президентові України (вул. Пугачова 12/2) з 10:00 до 18:00. Реєстрація розпочинається о 9:00.

Участь у заході – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження з боку організаторів заходу. Представникам освітніх закладів організатори відшкодовують витрати на проїзд до Києва. Просимо з розумінням поставитися до того, що ми не зможемо гарантовано задовольнити всіх запитів на участь.

З приводу реєстрації для участі у конференції просимо звертатись до Юрія Пивоваренка, координатора подій та заходів Української мережі енергетичних інновацій Greеncubator e-mail: yuri@greencubator.info, тел.: +380 97 2309411.  Попередньо рекомендуємо заповнити і надіслати нам заявку на участь у конференції.

Сподіваємося, що спільними зусиллями всіх учасників конференції “Державне управління для енергоефективності та сталого розвитку” ми зможемо налагодити дієвий обмін досвідом у цій сфері, найкращими практиками і підходами в галузі енергоефективності. Адже саме діалог та обмін досвідом потрібні для того, щоб зробити енергоефективність і сталий розвиток пріоритетами системи державного управління на місцевому та національному рівні.

З повагою та від імені всієї команди Greencubator-а

Роман Зінченко

Leave A Comment