“Енергоефективні Університети” збирають освітян, урядовців, представників промисловості та ЖКГ задля нового рівня енергоменеджменту в Україні

23-24 грудня в Києві пройде Конференція «Енергоефективні Універистети», організована українською мережею енергетичних інновацій Greencubator. Конференцію прийматиме Інститут енергоменеджменту та енергозбереження Національного Технічного Університету України «КПІ».

Конференція покликана об’єднати зусилля освітян, промисловців та комунального сектору для підготовки кращих фахівців, які будуватимуть енергоефективну Україну. Саме тому важливим тематичним блоком конференції стане “Енергоефективність промисловості та комунальної енергетики”.


Також учасники конференції представлять і обговорять:

 • сучасні програми і методики енергоменеджменту, які допоможуть університетам та промисловості скоротити енергетичні втрати
 • проекти «зелених студмістечок» та студентських проектів енергоефективності
 • інноваційні технологій  вітчизняних та зарубіжних компаній в сфері нової енергетики

На конференції, яка збере в Києві освітян, представників місцевої влади, бізнесу та комунальної сфери, громадського сектору, ключовими доповідачами будуть:

 • перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак
 • директор Інституту енергоменеджменту та енергозбереження НТУУ «КПІ» Артур Праховнік
 • віце-президент міжнародної студентської організації AIESEC Хоакін Kоста
 • виконавчий директор Асоціації “Енергоефективні міста України” Анатолій Копець
 • керівник енерогоконсалтингової компанії Kreivo Пол Леменс
 • енергоаудитори та енергоменеджери
 • керівники українських вищих навчальних закладів, науковці та представники студенських організацій
 • представники провідних постачальників рішень для енергоефективності та нових енергетичних технологій, зокрема Scheider Electric Україна, Autodesk, ESCO-центр, Atmosfera.UA та інших компаній

В програмі конференції “Енергоефективні Університети–Київ” запланована вже традиційна “Енергетична прогулянка” корпусами університету. Новинкою цієї прогулянки стане використання тепловізора, роботу якого “наживо” продемонструють наші партнери.

Конференція розпочнеться о 10:00 в аудиторії 701 Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ “КПІ” (вул. Борщагівська 115/3)

З питань акредитації звертайтеся до Ганни Яковенко за телефоном +380 67 2771019

Детальну програму конференції можна завантажити тут

http://greencubator.info/2010/12/21/eeu-kyiv_2010_program/#more-2244

Для довідки

Партнерами проведення Конференції “Енергоефективні Університети – Київ” є Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ КПІ (докладніше на сайтах http://iee.kpi.ua та http://ep.kpi.ua) та Асоціація Енергоефективних Міст України (http://www.enefcities.org.ua/)
Конференції “Енергоефективні Університети”, організовані мережею Greencubator (виконавець проекту – ГО “Академія стратегічних наук”), проводяться за підтримки USAID / UNITER / PACT.

Контакти

Реєстрація та участь
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 7441580
+380 44 3740707
Співпраця
Роман Зінченко
roman@greencubator.info
+380 67 4492876
+380 44 3740707
Медіа та преса
Ганна Яковенко
media@greencubator.info
+380 67 2771019
+380 44 3740707

Leave A Comment