Конференція “Енергоефективні Університети” у Києві сфокусується на заощадженні енергії у промисловому і комунальному секторах

23-24 грудня 2010 року в НТУУ “КПІ” відбудеться чергова конференція із серії “Енергоефективні Університети”. Її метою є обмін досвідом і налагодження співпраці між українськими освітянами, промисловцями та комунальним сектором для підготовки кращих фахівців, які будуватимуть енергоефективну Україну. Саме тому ключовим тематичним блоком цієї конференції стане “Енергоефективність промисловості та комунальної енергетики”.

Сьогодні забезпечення енергоефективності є критично важливим завданням для української промисловості та житлово-комунального господарства – і вирішити його можуть тільки фахівці із комплексним підходом і озброєні сучасними знаннями, адаптованими до українських реалій. Саме тому нашу наступну конференцію ми проводимо в одному з провідних навчальних закладів, що займається підготовкою фахівців з енергоменеджменту – в Інституті Енергоменеджменту та Енергозбереження НТУУ КПІ.

Отже, 23-24 грудня освітяни, представники бізнесу та спеціалісти комунальної сфери поділяться відповідями на такі питання:

  • Наскільки українська освіта в сфері енергоефективності відповідає запитам промисловості та комунальної енергетики?
  • Яким має бути спеціаліст з енергоменеджменту, які йому потрібні знання, щоб ефективно виконувати свою функцію?
  • Найкращі практики в сфері енергоефективності – як налагодити обмін ними між університетами та промисловістю і комунальним сектором?
  • Як процесу енергомодернізації українських університетів можуть допомогти студентські ініціативи в сфері енергоефективності?
  • “Зелені Студмістечка” (Green Campus) для України — модне словосполучення чи реальні можливості для українських університетів?
  • Чи можуть українські університети своїми розробками в галузі енергоощадності допомогти українській промисловості стати більш конкурентноздатною?

В програмі конференції “Енергоефективні Університети – Київ”передбачені не тільки презентації та виступи практиків у галузі енергоефективності – запланована вже традиційна “Енергетична прогулянка” корпусами університету. Новинкою цієї прогулянки стане використання тепловізора, роботу якого “наживо” люб’язно погодились продемонструвати наші партнери.

Зареєструватись для участі в конференції “Енергоефективні Університети” 23-24 грудня можна за адресою http://bit.ly/EEU-Kyiv_2010.

Якщо Ви зацікавлені виступити на конференції, звертайтесь до Романа Зінченка з пропозиціями тем та тез доповідей: roman@greencubator.info, +380 67 7441580.

Зверніть увагу на те, що Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator забезпечує відшкодування витрат на дорогу, харчування та проживання учасників конференції – представників університетів.

Для довідки

Партнерами проведення Конференції “Енергоефективні Університети – Київ” є Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ КПІ (докладніше на сайтах http://ep.kpi.ua та http://ep.kpi.ua) та Асоціація Енергоефективних Міст України (http://www.enefcities.org.ua/)

Конференції “Енергоефективні Університети”, організовані мережею Greencubator (виконавець проекту – ГО “Академія стратегічних наук”), проводяться за підтримки USAID / UNITER / PACT.

Контакти

Участь
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 7441580
+380 44 3740707
Партнерство та доповіді
Роман Зінченко
roman@greencubator.info
+380 67 4492876
+380 44 3740707
Інформація для медіа
Ганна Яковенко
media@greencubator.info
+380 67 2771019
+380 44 3740707

Leave A Comment