В Одесі EnergyCamp демонструватиме майбутнє енергії міст

Новітні досягнення у сфері енергоефективності та нової  енергетики обговорюватимуть учасники відкритого форуму Greencubator  EnergyCamp в Одесі

9-10 жовтня пройде наступний з серії енергетичних таборів Greencubator EnergyCamp. Цього разу учасники обговорюватимуть та презентуватимуть  інновації у темі «Енергія міст».  EnergyCamp-Одеса має на меті об’єднати зусилля представників бізнесу, інвесторів, інноваційних та освітніх інститутів, міської влади, медіа та інтернет-спільнот задля просування сталої енергетики та “зелених” моделей розвитку  українських міст, підтримки соціальної відповідальності бізнесу та забезпечення максимальної енергетичної незалежності  громад та спільнот споживачів через використання можливостей відновлюваних джерел та енергоефективних технологій.

Головні блоки жовтневого EnergyCamp’у складатимуть такі розділи:

  • ЕНЕРГЕТИКА: інфраструктура, енергоощадність, відновлювана енергетика, мережі, сучасні енерготехнології міст
  • МІСЬКИЙ ПРОСТІР: як будувати міста, які надихають, а не депресують
  • СПІЛЬНА ДІЯ: Спільноти, міські громади та їх можливості, ОСББ, колективне творення обличчя міст
  • ЗДОРОВ’Я МІСТ: екологія, здорове життя мешканців, лікування хвороб і поганих звичок міст
  • ТРАНСПОРТ: як будувати транспортні системи, які звільняють міста, а не душать їх (транспорт споживає до 30% енергорерсурсів на планеті)
  • КОМУНІКАЦІЇ: в містах як живих системах потрібні ефективні комунікації. Які вони?
  • БІЗНЕС та ІННОВАЦІЇ: конкурентноздатність міст та рівень їхнього життя залежить від бізнес-клімату, інноваційності, та якості кадрів. Як формувати міста-лідери?

Роман Зінченко , координатор проекту Greencubator:  “Натхеннями для цього кемпу значною мірою став виступ мера Курітіби  Жам’є Лернера на конференції TED http://www.ted.com/talks/lang/eng/jaime_lerner_sings_of_the_city.html І ми прагнемо показати місто як живий організм зі своєю енергетикою, а не просто як інфраструктурний об’єкт чи набір труб. Енергія міст – це інновації, що надихають.”

Експерти, підприємці та активісти у сфері енергеефективності та відновлюваної енергетики поділяться на EnergyCamp міжнародними та українськими найкращими практиками енергоефективності великих та малих міст.

Greencubator запрошує до участі в EnergyCamp доповідачів, підприємців, експертів, партнерів, медіа, представників міськадміністрацій з усіх міст України та всіх зацікавлених!

Реєстрація є обов’язковою для участі в EnergyCamp. Форма реєстрації знаходиться за посиланням на сайті (http://bit.ly/cQVyA0)

Довідка

EnergyCamp — це серія відкритих енергетичних форумів, що проводяться на відкритому повітрі та повністю живляться від відновлюваних джерел енергії (сонце, вітер, біопаливо). EnergyCamp об’єднує енергію ентузіастів, експертів, журналістів, громад та бізнесу задля вільного погляду на енергетичне сьогодення та майбутнє нашого суспільства.

Темами попередніх таборів EnergyCamp в 2010 році стали “Розвиток через відновлювану енергетику: від депресивних регіонів до зростання” на EnergyCamp Крим (29-30 травня) та “Життя після нафти” на EnergyCamp-Долина (19-20 червня на Прикарпатті), “Енергоефективне село: здорові громади”, EnergyCamp-Северинівка (24-25 липня, Вінниччина) та EnergyCamp-Київ – “Нова енергія бізнесу, бізнес у новій енергетиці” (Київщина, 28-29 серпня)..

Інформація про EnergyCamp (програма, реєстрація) на сайті www.greencubator.info/energycamp

Організатором є Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator , що реалізує освітні, соціальні та медіа-проекти, спрямовані на розкриття можливостей, які енергоефективність та відновлювана енергетика несе громадянам, громадам, бізнесу та суспільству в цілому. Детальна інформація про Greencubator – на сайті www.greencubator.info

Greencubator організовує енергетичні табори EnergyCamp за підтримки USAID, UNITER , PACT.

Контакти

Участь
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 7441580
+380 44 3740707
Партнерство та доповіді
Роман Зінченко
roman@greencubator.info
+380 67 4492876
+380 44 3740707
Інформація для медіа
Ганна Яковенко
media@greencubator.info
+380 67 2771019
+380 44 3740707

Leave A Comment