енергоефективні університети запоріжжя

“Енергоефективні Університети” в Запоріжжі: оголошуємо набір спікерів та учасників

Фото з конференції

З початком нового навчального року Мережа енергетичних інновацій Greencubator продовжує серію конференцій на тему енергоефективності для українських університетів

30 вересня – 1 жовтня в Запорізькому Національному Університеті пройде наступна конференція серії “Енергоефективні університети“. Вона створить черговий стимул до подальшого об’єднання зусиль освітян, студентів, науковців, представників громад та бізнесу задля створення дієвої моделі енергоефективності в українських університетах.

Така модель дозволить університетам вийти із безнадійно-замкненого кола всезростаючих витрат на енергію, і замість інвестицій в газові родовища за тисячі кілометрів, інвестувати в своїх викладачів, студентів та гідні умови навчання для них.

Цього разу учасники конференції зосередять свою увагу на управлінських аспектах енергоефективності:

  • Які спеціалісти потрібні в університеті, щоб він мав можливість реалізовувати проекти з енергоефективності?
  • Де можна підвищити рівень кваліфікації університетських енергоменеджерів?
  • Як синхронізувати і узгодити підходи до ресурсозбереження у великих студмістечках між різними підрозділами ВУЗу?
  • Яким чином спільні зусилля українських університетів можуть змінити підходи держави до енергоефективності?

Організатори конференції – українська мережа енергетичних інновацій Greencubator та Запорізький Національний Університет оголошують набір спікерів та учасників, зацікавлених в темах енергоефективності в українських навчальних закладах.

Ми також запрошуємо до участі компанії, що працюють в сфері енергоефективності та енергетики, адже вони матимуть змогу представити під час конференції своє обладнання, розробки та технологічні підходи. Для цього організатори не тільки дають можливість представникам бізнесу брати участь в заході, але й виділяють площі в університеті для того, щоб компанії могли продемонструвати свої розробки, стенди, поділитись своїми досягненнями та успіхами.

В програмі конференції – презентації учасників та обговорення ключових тем, а також вже традиційна “енергетична прогулянка” студмістечком Запорізького Національного Університету. Під час цієї прогулянки, керівники університету познайомлять учасників конференції із досягненнями ЗНУ в сфері енергоефективності, поділяться досвідом практичного втілення проектів у цій сфері.

Крім цього на конференції її учасники планують продовжити спільну роботу над університетським підручником з енергоефективності, що покликаний консолідувати досвід українських та іноземних університетів в цій сфері.

Зареєструватись на коференцію учасники можуть заповнивши реєстраційну форму, що знаходиться за адресою: http://bit.ly/cdvvUL або на сайті www.greencubator.info.

Для представників університетів із інших міст організатори відшкодовують проїзд на конференцію до Запоріжжя.

Партнерами проведення Конференції «Енергоефективні Університети» є Запорізький Національний Університет (докладніше на сайті http://www.znu.edu.ua/) та Асоціація Енергоефективних Міст України (http://www.enefcities.org.ua/).

Конференції “Енергоефективні університети”, організовані мережею greencubator, проводяться в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc. в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).

Контакти

Участь
Андрій Зінченко
andrez@greencubator.info
+380 67 7441580
+380 44 3740707
Партнерство та доповіді
Роман Зінченко
roman@greencubator.info
+380 67 4492876
+380 44 3740707
Інформація для медіа
Ганна Яковенко
media@greencubator.info
+380 67 2771019
+380 44 3740707

Leave A Comment