Greencubator на “Літній школі” представить студентам цикл освітніх лекцій зі Сталого розвитку

14 серпня, в рамках Літньої школи “Досягнення сучасних інформатики, математики та фізики та їх застосування”, відбудеться курс лекцій на тему “Сталого розвитку”, які читатимуть Роман та Андрій Зінченки (мережа Greencubator)). Проект “Літня школа” AACIMP проходить в НТУ «КПІ» та має на меті заохочення до наукових знань молоді, сприяння обміну знаннями та поширення інноваційних технологій серед студенства. Продовжуючи роботу власних освітніх проектів з енергоефективності, Greencubator  підготував цикл тематичних лекцій, які буде представлено в окремій секції “Літньої школи”.

Докладніше про теми лекцій

Одноденний навчальний курс, який вестимуть учасники Greencubator, буде складатися з трьох лекцій, кожна з яких визначена окремими тезами:

  • Енергетичні зрушення: як інвестиції у відновлювану енергетику змінюють бізнес та фінансовий ринки .

Короткий зміст лекції: структура та глобальні інвестиції у технології та нові потужності відновлюваної енергетики, основні їх передумови, вплив на бізнесовий та фінансовий ландшафт.

  • IT для енергетики: комп”ютерні та мережеві чинники як передумова революції в розумній енергетиці (підготовлено спільно з партнерами з Energy.ua).

Конвергенція енергетичного та ІТ-сектора – головний фокус  другої лекції

  • Соціальний капітал для енерго-ефективних суспільств. Оздоровлення соціальних та енерго-систем через співдію та p2p інвестиції.

В цій лекції будуть розкриті моделі розподілених енерго-систем, p2p інвестиції, застосування зеленого тарифу,  що дозволять громадам реалізовувати принципи сталого енергетичного розвитку.
“Для нас дуже важливо показати зв’язок між студенством, освітянами та наукою, які потрібно застосовувати в соціальних процесах,  – коментує Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів Greencubator. – Адже студенство – це нова генерація, якій вже завтра вирішувати питання енергоефективності наших суспільств.  Формат нашого курсу  також сприятиме відкритій дискусії на тему енергоефективності, співдії і того, як бачить українська молодь енергетичне майбутнє наших міст, країни. Наші проекти направлені в тому числі на формування нової культури споживання енергоресурсів та спільнот однодумців, які зможуть реалізувати успішні проекти зі сталого розвитку ”.

Також в рамках Літньої школи заплановано презентацію проектів мережі енергетичних інновацій Greencubator – освітнього проекту “Енергоефективні Університети” та Відкритого форуму “EnergyCamp”.

Для довідки

Докладніше про літню школу  та умови участі можна почитати на сайті Літньої школи AACIMP

Leave A Comment