Greencubator на шпальтах KyivPost про бізнес у зеленій енергетиці

У пятничному номері газети KyivPost (за 6 серпня) вийшло відразу дві статті з коментарями Романа Зінченка (керівника мережі Greencubator) на тему інвестицій в енергоефективність та перспектив розвитку бізнесу в зеленій енергетиці.

“Часи, коли за чистоту та екологічність енергії боролись лише відчайдушні ентузіасти та активісти Green Peace, давно минули. Сьогодні впливові бізнес-групи як в Україні так і в світі розглядають відновлювальну енергетику як неосвоєний ринок нових можливостей.

Вітер, сонце, вода, біомаса, побутові відходи, шахтний метан – тепер це не лише більш чисті і безпечні для довкілля енергетичні ресурси, але й привабливі довгострокові інвестиції.

“Вітровій чи сонячній електростанції не треба згодовувати ешелони вугілля, чи мільйони кубометрів газу, – каже Роман Зінченко, координатор мережі Greencubator, неурядової громадської організації, що просуває інновації в сфері енергетики. – Вітер і сонце поки що безкоштовні”.

Читати статтю повністю

Comments
1 коментар to “Greencubator на шпальтах KyivPost про бізнес у зеленій енергетиці”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] This post was mentioned on Twitter by Green Wave, Roman Zinchenko. Roman Zinchenko said: В KyivPost вийшли відразу дві статті з нашими коментарями про особливості інвестицій в українську енергоефективність. http://bit.ly/9ZPuvz […]Leave A Comment