1 липня розкажемо про EnergyCamp на прес-конференції у Вінниці

1 липня об 11:00 у Вінницькому прес-клубі (Соборна, 68, експоцентр Торгово-промислової палати) пройде прес-конференція організаторів енергетичного табору Greencubator EnergyCamp, який відбудеться 24-25 липня у Вінницькій області.

Організатори EnergyCamp на Вінниччині: Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator та проект “Енергоефективне село” Подільської агенції регіонального розвитку представлять журналістам майбутню подію, розкажуть про основних учасників, програму та історію EnergyCamp.

На Вінниччині EnergyCamp прийматиме село Северинівка Жмеринського району, де Подільська Агенція Регіонального Розвитку реалізує проект “Енергоефективне Село”. Ключова тема EnergyCamp в Северинівці – “Енергоефективне село: здорові громади”.

Учасники прес-конференції:

  • Роман Зінченко – координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator.
  • Андрій Зінченко – керівник освітніх проектів Української мережі енергетичних інновацій Greencubator.
  • Олег Левченко – виконавчий директор Подільської агенції регіонального розвитку
  • Олександр Крижанівський – керівник проекту “Енергоефективне село” Подільської агенції регіонального розвитку

Про EnergyCamp

EnergyCamp — це серія відкритих енергетичних форумів, що проводяться на відкритому повітрі та повністю живляться від відновлюваних джерел енергії (сонце, вітер, біопаливо). EnergyCamp об’єднує енергію ентузіастів, експертів, журналістів, громад та бізнесу задля вільного погляду на енергетичне сьогодення та майбутнє нашого суспільства.

Працюючи автономно від чистої енергії сонця, вітру та інших відновлюваних джерел, EnergyCamp безпосередньо в таборі демонструє можливості та труднощі нової енергетики та дає практичне розуміння цих можливостей її учасникам. У невимушеній атмосфері “без краваток” учасники події обговорюють питання енергоефективності, сталого розвитку та використання відновлюваних джерел енергії для економічного розвитку громад та України в цілому.

У 2010 році вже відбулись табори у Криму в селі Біла Скеля (29-30 травня) та на Прикарпатті поблизу міста Долина (19-20 червня). Темами відповідно стали: «Розвиток через відновлювану енергетику: від депресивних регіонів до зростання» та «Життя після нафти».

Контакти

Для аккредитації і за додатковою інформацією звертайтеся до:

  • у Вінниці Наталя Болховська (Вінницький прес-клуб реформ)
  • у Києві – Ганна Яковенко (Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator)
Leave A Comment