EnergyCamp-у потрібна транспортна допомога!

Привіт всім прихильникам і учасникам EnergyCamp!

Нам дуже потрібна Ваша транспортна допомога!

Ми шукаємо джип (можна мікроавтобус, грузовик, танк, трактор або іншу техніку), що допоможе привезти із Києва до Долини (і назад) установку, що забезпечуватиме нас електроенергією – квазарівську “Купаву”.

Установка класна, вона вміє виробляти електроенергію із сонячного проміння і прісну воду із солоної. Не вміє тільки готувати каву, запускати ракети середнього радіусу дії і самостійно їздити :)

Виглядає це чудо отак (в розгорнутому вигляді, вітряк в комплект не входить):

Важить установка як звичайний причеп “Купава” (з таких часто продають щось коло метро) + 500 кг сонячних батарей і акумуляторів.

Якщо Ви чи Ваші друзі хочете відвідати EnergyCamp на правах героя заходу і має автомобіль, який може привезти такий фургончик – телефонуйте Роману Зінченку +380 67 4492876 чи пишіть roman@greencubator.info – ми оплатимо витрати на пальне, дамо зелену майку героя EnergyCamp і ящик пончиків (а також поселимо в нашому таборі і смачно годуватимемо серед Карпатських гір)!

Допоможіть – і станьте зіркою сезону EnergyCamp – 2010!  :)

Comments
1 коментар to “EnergyCamp-у потрібна транспортна допомога!”
Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] This post was mentioned on Twitter by Roman Zinchenko, Roman Zinchenko. Roman Zinchenko said: #EnergyCamp шукає транспортного героя http://bit.ly/dlsaVP – хто допоможе доставити сонячну електростанцію? Заправимо і прославимо! […]Leave A Comment