Всеукраїнська серія енергетичних таборів EnergyCamp-2010 розпочнеться 29 травня в Криму

29-30 травня в Криму, в Білогорському районі АРК неподалік Білої Скелі (мапа) стартує серія не-конференцій на відкритому повітрі на тему відновлюваної енергетики, сталого розвитку та енергофективності Greencubator EnergyCamp. В 2010 році Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator проведе 5 EnergyCamp-ів, три найближчі з них присвячені таким темам:

 • Розвиток через відновлювану енергетику: від депресивних регіонів до зростання – EnergyCamp Крим | 29-30 травня
 • Життя після нафти – EnergyCamp Долина | 19-20 червня (Івано-Франківська область)
 • Енергоефективне село, здорові громади – EnergyCamp Северинівка | 24-25 липня (Вінницька область)

EnergyCamp – це відкритий форум на теми енергії, відновлюваної енергетики та енергоефективності на відкритому повітрі. EnergyCamp збирає фахівців та інноваторів, журналістів та блогерів, представників влади та громад, лідерів громадських організацій та представників бізнесу для відвертого діалогу про можливості, які енергоефективність та нові енерготехнології створюють для громад та регіонів всієї України. Чисте повітря та відсутність краваток сприяють відвертій розмові, а використання чистої енергії, виробленої безпосередньо в таборі, на практиці демонструє можливості та труднощі нової енергетики.

Тематика

29-30 мая в Крыму, в Белогорском районе Крыма возле Белой Скалы стартует серия не-конференций на открытом воздухе на тему возобновляемой энергетики, устойчивого развития и энергоффективности Greencubator EnergyCamp. В 2010 году Украинская сеть энергетических инноваций Greencubator проведет 5 EnergyCamp-ов, три ближайших из них посвящены таким темам:

 • Развитие через возобновляемую энергетику: от депрессивных регионов к росту – EnergyCamp Крым | 29-30 мая
 • Жизнь после нефти – EnergyCamp Долина | 19-20 июня (Ивано-Франковская область)
 • Энергоэффективное село, здоровые общины – EnergyCamp Севериновка | 24-25 июля (Винницкая область)

EnergyCamp – это открытый форум на темы энергии, возобновляемой энергетики и энергоэффективности на открытом воздухе. EnergyCamp собирает специалистов и инноваторов, журналистов и блоггеров, представителей власти и общин, лидеров общественных организаций и представителей бизнеса для откровенного диалога о возможностях, которые энергоэффективность и новые энерготехнологии создают для общин и регионов всей Украины. Чистый воздух и отсутствие галстуков способствуют откровенному разговору, а использование чистой энергии, произведенной непосредственно в лагере, на практике демонстрирует возможности и трудности новой энергетики.

Тематика


Однією з ключових тем травневого EnergyCamp-у стануть енергетичні можливості Криму та їх використання для добробуту кримських громад і відродження депресивних регіонів. В Криму захід пройде за підтримки Міністерства Економіки АР Крим і охопить такі теми:

?     Нова енергетика для сталого розвитку громад

?     Hi-tech і low-tech в новій енергетиці

?     Підприємництво у новій енергетиці

Доповідачі EnergyCamp-у – винахідники, підприємці, лідери громад, представники громадських організацій – поділяться своїм досвідом енергетичних та соціальних інновацій і тим, як вони сприяють сталому розвитку. Програма оновлюється на сайті www.greencubator.info

Користь для громад

Новинка цьогорічних EnergyCamp-ів – частиною своїх внесків учасники формують Фонд місцевих проектів енергоефективності. 100 гривень від кожного з учасників допоможуть здійснити проекти утеплення / термомодернізації в навколишніх громадах, утепливши дитсадок, поліклініку чи інший соціально-вагомий об’єкт. Так що всі ми разом залишимо не тільки добрі спогади про атмосферу EnergyCamp, але й гарний слід і добру справу!

Умови участі

На свіжому повітрі всі учасники швидко зголодніють – а наші кухарі всіх смачно нагодують. Щоб нагодувати гостей EnergyCamp-у та забезпечити деякі технічні потреби табору – команда Greencubator-а визначила організаційний внесок в 200 гривень з кожного (100 грн на харчування і 100 грн – внесок в Фонд місцевих проектів енергоефективності).

Учасників, які їдуть до Сімферополя, ми привеземо до місця проведення EnergyCamp автобусом (2 рейси зранку 29 травня від залізничного вокзалу) та після закінчення привеземо в Сімферополь. Готуйте палатки!

Співпраця

Ми шукаємо партнерів / спонсорів / волонтерів / активних учасників для Кримського та подальших EnergyCamp-ів і запрошуємо до співпраці представників місцевих громад, громадських організацій, медіа та підприємців, зацікавлених в енергійному розвитку енергоефективної України з користю для довкілля та економіки.

До речі, для волонтерів участь в EnergyCamp не потребує оргвнеску – але й означає багато роботи :)

Наступні кроки

?     Хочете взяти участь в EnergyCamp в Криму – зареєструйтеся за цією адресою http://bit.ly/dbItAw (реєстрація обов’язкова!)

?     Хочете бути партнером чи спонсором EnergyCamp – звертайтеся до Романа Зінченка: roman@greencubator.info +380 67 4492876

?     Хочете допомогти в підготовці EnergyCamp-у –  Андрій Зінченко буде радий долучити вас до команди волонтерів, звертайтеся andrez@greencubator.info чи +380 67 7441580

?     Якщо Ви журналіст чи блогер – наш Twitter-хештег #EnergyCamp :)  – Ганна Яковенко (media@greencubator.info, +380 67 2771019) буде рада обговорити інформаційне партнерство та акредитувати журналістів.

?     Знаєте цікавого доповідача, якого варто запросити на EnergyCamp – Юрій Пивоваренко (yuri@greencubator.info, +380 97 2309411) почує ваші пропозиції щодо програми

Друзі та партнери

Готувати EnergyCamp нам допомагають команда TEDxKyiv, мережа соціальних підприємців HUB.in.ua, еко-клуб “Зелена хвиля”, представництво WWF в Україні, спільнота фахівців з енергетики Energy.ua, ініціатива Sunday Борщ та мережа Green Drinks.

Технічним партнером EnergyCamp знову є компанія Atmosfera.UA – дякуємо за підтримку!

Інформаційні партнери Energy Camp-Крим:

Молоде радіо

UKRаїнська ENERGетика

Для довідки

Історія

В серпні 2009 року EnergyСamp було проведено вперше поблизу Києва на Десні. Він зібрав близько 70 учасників, серед яких були: журналісти, екологи (Еко-клуб «Зелена Хвиля», «WWF»), постачальники обладнання для відновлювальної енергетики («Квазар», «Атмосфера», «Аванте» ), представники влади (заступник міністра ЖКГ Олександр Мазурчак), інвестиційні компанії (Concorde Capital, Navigator Consulting Union) та інтернет-ресурси (портал energy.ua, ГО Інтернет Ініціативи ). Крім живої демонстрації технологій, 2 дні самої події присвячені також доповідям учасників на енергетичну та екологічну тематику у форматі відкритого діалогу та обговорень.  Ще одна унікальність Greencubator Energy Camp в тому, що сама конференція  відбувається на відкритому повітрі, а проживання та харчування учасників організовується в наметовому таборі.

Організатор

Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator – громадська організація, що займається просуванням енергоефективності та енергетичних інновацій в Україні.

Детальна інформація про Greencubator та Energy Camp на сайті http://greencubator.info

Greencubator організовує енергетичні табори EnergyCamp за підтримки USAID, UNITER , PACT

Одной из ключевых тем майского EnergyCamp-а будут энергетические возможности Крыма и их использование для благосостояния крымских общин и возрождения депрессивных регионов. В Крыму мероприятие пройдет при поддержке Министерства Экономики АР Крым и охватит следующие темы:

 • Новая энергетика для устойчивого развития общин
 • Hi-tech и low-tech в новой энергетике
 • Предпринимательство в новой энергетике

Докладчики EnergyCamp-а – изобретатели, предприниматели, лидеры общин, представители общественных организаций – поделятся своим опытом энергетических и социальных инноваций и тем, как они способствуют устойчивому развитию. Программа обновляется на сайте www.greencubator.info

Польза для общин

Новинка нынешних EnergyCamp-ов – частью своих вкладов участники формируют Фонд местных проектов энергоэффективности. 100 гривен от каждого из участников помогут осуществить проект утепления / термомодернизации в одной из близлежащих общин, утеплив детсад, поликлинику или другой социально-весомый объект. Так что все мы вместе оставим не только добрые воспоминания об атмосфере EnergyCamp, но и хороший след и доброе дело!

Условия участия

На свежем воздухе все участники быстро проголодаются – а наши повара всех вкусно накормят. Чтобы накормить гостей EnergyCamp-а и обеспечить некоторые технические нужды лагеря, команда Greencubator-а определила организационный взнос в 200 гривен с каждого (100 грн на питание и 100 грн – взнос в Фонд местных проектов энергоэффективности).

Участников, которые едут в Симферополь, мы привезем к месту проведения EnergyCamp на автобусе (2 рейса утром 29 мая от железнодорожного вокзала) и после окончания привезём в Симферополь. Готовьте палатки!

Сотрудничество

Мы ищем партнеров / спонсоров / волонтеров / активных участников для Крымского и дальнейших EnergyCamp-ов и приглашаем к сотрудничеству представителей местных общин, общественных организаций, медиа и предпринимателей, заинтересованных в энергичном развитии энергоэффективной Украины с пользой для окружающей среды и экономики.

Кстати, для волонтеров участие в EnergyCamp не требует оргвзноса – но и означает много работы :)

Следующие шаги

 • Хотите принять участие в EnergyCamp в Крыму – зарегистрируйтесь по этому адресу http://bit.ly/dbItAw (регистрация обязательна!)
 • Хотите быть партнером или спонсором EnergyCamp – обращайтесь к Роману Зинченко: roman@greencubator.info +380 67 4492876
 • Хотите помочь в подготовке EnergyCamp-а – Андрей Зинченко будет рад приобщить вас к команде волонтеров, обращайтесь andrez@greencubator.info или +380 67 7441580
 • Если вы журналист или блоггер – наш Twitter-хештег # EnergyCamp :) Анна Яковенко (media@greencubator.info,, +380 67 2771019) будет рада обсудить информационное партнерство и аккредитовать журналистов
 • Знаете интересного докладчика, которого следует пригласить на EnergyCamp – Юрий Пивоваренко (yuri@greencubator.info, +380 97 2309411) услышит ваши предложения по программе

Друзья и партнеры

Готовить EnergyCamp нам помогают: команда TEDxKyiv, сеть социальных предпринимателей HUB.in.ua, эко-клуб “Зелена хвиля“, представительство WWF в Украине, сообщество специалистов по энергетике Energy.ua, инициатива Sunday Борщ и сеть Green Drinks.

Техническим партнером EnergyCamp снова является компания Atmosfera.UA – спасибо за поддержку!

Информационные партнеры Energy Camp-Крым:

Молоде радіо

UKRаїнська ENERGетика

Для справки

История

В августе 2009 года EnergyСamp был проведен впервые вблизи Киева на Десне. Он собрал около 70 участников, среди которых были: журналисты, экологи (Эко-клуб «Зеленая Волна», «WWF»), поставщики оборудования для возобновляемой энергетики («Квазар», «Атмосфера», «Аванте»), представители власти (заместитель министра ЖКХ Александр Мазурчак), инвестиционные компании (Concorde Capital, Navigator Consulting Union) и интернет-ресурсы (портал energy.ua, ОО Интернет Инициативы). Кроме живой демонстрации технологий, 2 дня самого события были посвящены также докладам участников на энергетическую и экологическую тематику в формате открытого диалога и обсуждений. Еще одна уникальность Greencubator EnergyCamp в том, что сама конференция проходит на открытом воздухе, а проживание и питание участников организуется в палаточном лагере.

Организатор

Украинская сеть энергетических инноваций Greencubator – общественная организация, которая занимается продвижением энергоэффективности и энергетических инноваций в Украине. Подробная информация о Greencubator и Energy Camp на сайте http://greencubator.info

Greencubator организует энергетические лагеря EnergyCamp при поддержке USAID, UNITER, PACT

Leave A Comment