Вісті енергоефективності

Сьогодні розпочато енергоаудит у Переяслав-Хмельницькому педагогічному Університеті імені Г.С Сковороди, який проводять експерти бельгійської компанії KREIVO, за координаційної участі мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Енергоаудит є продовженням програмної роботи з університетом-партнером в рамках проекту “Енергоефективні університети”. Наші експерти – компанія Kreivo (Бельгія) забеспечать енерго-аудит для студмістечка університету. Команда Greencubator’а організовує супровід для експертів з компанії Kreivo в роботі також місцевою владою та керівництвом університету  протягом усієї роботи з енергоаудиту.

За перший день роботи експертів компанії Kreivo та команди Greencubator було зроблено:

– проведено повний огляд споруд університету

– взято заміри та параметри будівель, план-схеми та статистику розрахунків

– проведено зустрічі з енергетиками та працівниками котельні

“Перший день роботи спеціалістів став досить плідним – вже під час огляду  енергосистеми університету виникли ідеї її покращення малозатратними методами (встановленням рефлекторів, заміною вікон та елементів системи опалення), – коментує Андрій Зінченко, керівник освітніх програм української мережі енергетичних інновацій Greencubator. – “Це тільки перший крок у грунтовній роботі та реалізації проекту з енергоефективності в цьому ВНЗ, досвід якого в подальшому можна буде передати іншим”.

мережа енергетичних інновацій Greencubator і далі триматиме в курсі останніх новин з Переяслав-Хмельницького педагогічного Університету . Слідкуйте за оновленнями!

Leave A Comment