Greenсubator: Як енергоефективні рішення можуть сприяти розвитку гірничої промисловості

26 квітня в Криворізькому технічному Університеті відбулась Конференція, що зібрала спеціалістів гірничо-видобувної галузі.  Зокрема, тема енергоефективності та енергоменеджменту у гірничо-металургійній промисловості  привернула увагу широкого кола спеціалістів та молодих науковців. Саме в цій секції відбулась презентація Андрія Зінченка, кординатора освітніх програм мережі Greencubator, який виступив з презентацією нової концепції енергоінновацій: «Люди, як основний рушій енергоефективності».

«Енергоефективність – це також шанс для підтримки важкої індустрії, яка зараз споживає понад 27% енергії» – про це також зазначив у своєму виступі Андрій Зінченко, говорячи про перспективи та інноваційні методи підвищення ефективності стратегічно важливої для України галузі.

Під час конференції було також намічено пункти партнерства в рамках Освітньої програми «Енергоефективні Університети» мережі енергетичних інновацій Greencubator та Криворізьким технічним Університетом. Зокрема, йдеться про створення мережі студентського обміну між ВНЗ-партнерами «Енергоефективні Університети» та спільну реалізацію проектів з енергоефективності в українських університетах.

Leave A Comment