Знайомтесь із доповідачами: Олександр Канівець (Autodesk) розповість про можливості програмних рішень для енергетичного моделювання будівель і зеленого будівництва

Олександр представляє компанію, без програмного забезпечення якої не обходиться практично жоден із сучасних архітекторів і проектантів – Autodesk. Саме від нього ми дізнались, що Autodesk, відома на увесь світ такими своїми продуктами як система автоматизованоно проектування AutoCAD і система тривимірного моделювання і анімації 3Ds Max, активно працює в галузі енергоощадливості.

Про те, яким чином алгоритми програмного забезпечення AutoDesk дозволяють оцінювати енергетичний та екологічний баланс будівлі вже на стадії її проектування, Олександр Канівець розкаже і продемонструє під час конференції “Енергоефективні Університети”.

За словами Олександра, навіть для існуючих споруд (в тому числі в університетах) можна провести енергетичне обстеження і аналіз за допомогою спеціального програмного забезпечення – причому на першому етапі можна побудувати енергетичну модель будівлі на основі звичайних фото. Це дозволяє якісніше і швидше визначити підходи до енергомодернізації такого об’єкту.

До речі, багато інформації – цілком офіційної і неформальної (але не менш корисної) стосовно тих технологій, які представлятиме Олександр Канівець можна знайти на його особистому сайті: http://ressett.spaces.live.com/
Нагадаємо, що побачити цей виступ можна на Конференції «Енергоефективні університети», що відбудеться 12 березня в Рівному. Зареєструватись на конференцію можна за цим посиланням:

Leave A Comment