Знайомтесь із доповідачами "Енергоефективних Університетів": Олександр Вінниченко (Philips) розкаже про різні аспекти освітлення: від економічних і до психологічних

Олександр Вінниченко знає про світло все. Якщо не все про світло, то точно все про сучасне освітлення. Саме він може чітко пояснити зв’язок між частотою світлових променів у Вашому приміщенні, якістю світла та Вашою працездатністю.
Світло впливає не тільки на працездатність людини, але й на працездатність бізнесу чи будь-якого закладу – як відомо біля 20% споживаної електроенергії йде на освітлення.

Під час “Енергоефективних Університетів” у Рівному, Олександр Вінниченко зможе продемонструвати ці технології безпосередньо на конференції, а її учасники, так би мовити, відчути  – адже із собою він привезе інтерактивні стенди. За допомогою цих стендів учасники конференції зможуть зрозуміти різницю між різними типами освітлення, їх енергоємністю та комфортністю для роботи чи відпочинку. Хоча, звісно, жоден стенд не зможе вам розказати про сучасне освітлення стільки як Олександр.

Для українських університетів питання освітлення є одним із ключових у сфері енергозбереження. Дані, зібрані командою Greencubator’а під час минулого конкурсу на проведення конференції “Енергоефективні Університети”, свідчать – кожен університет тратить на освітлення щонайменше мільйони гривень на рік.

Нагадаємо, що побачити цей виступ можна на Конференції «Енергоефективні університети», що відбудеться 12 березня в Рівному. Зареєструватись на конференцію можна на сайті greencubator за цим посиланням:

http://greencubator.info/2010/03/02/forma-rejestratsiji-uchasnykiv-konferentsiji-enerhoefektyvni-universytety-rivne-12-bereznya/

Leave A Comment