Збираємо відгуки про перші "зелені випуски" газет "Дело" та "Инвестгазета"

Шановні друзі та партнери, учасники ринку “зелених” технологій!

Як Ви знаєте, 22 лютого побачили світ “зелені номери” газет “Дело” та “Инвестгазета”. Ці номери були повністю присвячені бізнесу, пов’язаному із енергоефективністю, екологією, технологіями відновної енергетики.

Вихід цих номерів став результатом наполегливої роботи команд видавництва “Економіка” та української мережі енергетичних іновацій greencubator. Ми плануємо нові подібні видання і готові й надалі докладати зусиль для розвитку ринку зелених технологій в Україні.
Ми прагнемо щоб подальші подібні випуски були максимально корисні для ринку, відкривали нові можливості для його розвитку. Саме тому нам потрібна і важлива ВАША ДУМКА стосовно вже зробленої роботи та ідеї стосовно того як її покращити. Для того щоб її висловити, заповніть будь-ласка  форму нижче.

Кілька хвилин, витрачені Вами на заповнення цієї форми дозволять нам врахувати Ваші ідеї та думки при підготовці наступних “зелених” видань.

Заздалегідь вдячні,
Команда greencubator`а

Comments
2 коментарі to “Збираємо відгуки про перші "зелені випуски" газет "Дело" та "Инвестгазета"”
 1. Luda says:

  Привіт) вдячна за таий ексклюзивний випуск газети! Хотіла б сказати, що найбільшу увагу привернула стаття про безвідходне пивоваріння та матеріал про зелені офіси. Щодо невеличких відхилень від норми-недостатня обізнаність моїх однолітків щодо цього випуску. Звичайно, майже ніхто з них і звичайних газет не читає, але цей випус корисний всім. Чекатиму на наступні випуски і, сподіваюсь, що вже наступний номер розійдеться 200% тиражем. )))

  • admin says:

   Людмило, в нас під час Вашої відповіді не працювала форма :)

   Але ми врахуємо Вашу думку. Дякуємо за те, що написали.

Leave A Comment