Команда greencubator'a готуватиме інноваційний Sunday БОРЩ

Запрошуємо 28 березня на зустріч “Sunday БОРЩ” формації G a r a g e G a n g в Чернігові. За приготуванням смачної страви,  команда greencubator’а розповідатиме рецепти енергоефективності для українских ВНЗ, та як технологічні інновації здатні змінити життя громади. Адже людська енергія разом з потенціалом технологій підносять якість життя на новий рівень.

Ми підготували інгредієнти-розповіді про проекти Greencubator,  направлені на створення спільнот, які б чітко усвідомлювали свої завдання і методи роботи для їх досягенння.

Проект «Енергоефективні університети» несе на меті створення спільноти університетів, постачальників рішень енергоефективності та фінансових установ, кожен із учасників якої розумітиме і з повагою ставитиметься до потреб інших учасників, при цьому роблячи спільну справу – знижуючи витрати енрегії в університетах, дозволяючи останнім більше грошей вкладати в те, чим вони повинні займатись – освіту.

Energy Camp – це новий формат конференції під відкритим небом з вітряками і сонячними батареями, завдання якої поширювати ідею про нові підходи до енергії та енергетики, навчати молодь ефективному поводженню з енергією, залучати інвестиції, просуваючи бізнес-можливості відновлюваної енергетики та робити молоді компанії нової енергетики знаними і шанованими.

МІСЦЕ м. Чернігів, школа №30, вул. 50 років СРСР, 14
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 100
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ 30 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

Будемо раді бачити Вас на недільному БОРЩі! :)

Докладніше про ініціативу Sunday БОРЩ можна прочитати на сайті http://borshch.newcitizen.org.ua/

Leave A Comment