Greencubator оголошує конкурс на проведення 1-ї в 2010 році конференції серії "Енергоефективні Університети"

1 лютого 2010 року Українська мережа енергетичних інновацій greencubator починає прийом конкурсних заявок від українських вищих навчальних закладів на проведення 1-ї в цьому році конференції із серії “Енергоефективні Університети“. ВНЗ-переможець конкурсу прийматиме наступну конференцію, що відбудеться в кінці лютого.

Конференції серїі “Енергоефективні Університети” спрямовані на підвищення енергоефективності університетських містечок, скорочення витрат на енергоресурси, практичне запровадження технологій енергоощадності в українських ВНЗ та формування сучасної енергетичної культури. Конференції збирають представників українських вишів, зацікавлених в комплексних програмах енергоефективності, практиків і експертів з енергоменеджменту, виробників та постачальників рішень і технологій для енергоефективності, представників місцевих громад та органів влади. Обговорення енергетичних інновацій в форматі конференції є тільки першим кроком, а кінцевою метою є запровадження в ВНЗ-учасниках практичних проектів енергоефективності, реалізованих у співпраці з бізнес-спільнотою, місцевою владою і громадами.

Ключові блоки конференції:

  • Стратегії оптимізації енергоспоживання, запровадження заходів енергозбереження
  • Запровадження сучасних методів енергоменеджменту в університетських містечках
  • Представлення практичних пропозицій бізнес-спільноти по енерго-модернізації університетських будівель з розрахунками економічного ефекту
  • Аналіз моделей фінансування та залучення коштів в університетське енергозбереження
  • Представлення моделей публічно-приватного партнерства та корпоративних грантів
  • Створення на базі вишів консультаційних центрів з питань енергоефективності і енергоменеджменту.

Саме здатність того чи іншого ВНЗ працювати над енергоефективними проектами спільно  з бізнесом, громадами, реалізовувати програми публічно-приватного партнерства із місцевою владою є одним із ключових критеріїв в процесі відбору університетів. Greencubator шукає ініціативних партнерів, зацікавлених в довгостроковій співпраці і практичному підході до енергозбереження.

Конкурсні заявки прийматимуться з понеділка 1 лютого до суботи 6 лютого в електронній формі через форму на сайті, у розділі Серія Конференцій “Енергоефективні Університети”. ВНЗ-переможець буде оголошений в понеділок 8 лютого. Відбір здійснює рада конкурсу у складі: представників Української мережі енергетичних інновацій greencubator (Андрій Зінченко), Асоціації “Енергоефективні міста України” (Анатолій Копець), Міністерства житлово-комунального господарства (Олександр Мазурчак), Інституту відновлюваної енергетики НАН України (Юрій Фаворський), компаній Knauf Insulation (Ганна Духно), Schneider Electric (Олександр Крижановський).

Довідка

Вперше greencubator організував конференцію  серії “Енергоефективні Університети” 28 липня 2009 року в Переяслав-Хмельницькому Державному Педагогічному Університеті імені Григорія Сковороди. Представники університетів, присутні на конференції в Переяславі продемонстрували свою зацікавленість у змінах та готовність до впровадження інновацій у вітчизняних ВНЗ. Після проведення першої конференції “Енергоефективні Університети” команда Greencubator’а отримала численні запити на продовження  цієї серії заходів по всій Україні, що й дало ідею проведення конкурсу на відбір університетів-партнерів.

У листопаді 2009 року проект, що передбачає проведення 6 конференцій серії “Енергоефективні університети”, отримав підтримку програми UNITER/Pact (Pact є контрактером USAID).

Мережа енергетичних інновацій greencubator – громадська організація, що займається просуванням енергоефективності та енергетичних інновацій в Україні. Детальна інформація про Greencubator – на сайті  http://greencubator.info

Партнером “Енергоефективних Університетів” виступає Асоціація Енергоефективних Міст України.

Детальна інформація про серію конференцій “Енергоефективні Університети”

Заповнити Форму-заявку на участь у конкурсі

Конференція “Енергоефективні Університети” в Переяслав-Хмельницькому

Контактна особа:

Зінченко Андрій,

Відповідальний за освітні проекти greencubator’а,

ел. пошта: andrez@greencubator.info

моб.        +380 67 7441580

офіс        +380 44 3740707

Comments
2 коментарі to “Greencubator оголошує конкурс на проведення 1-ї в 2010 році конференції серії "Енергоефективні Університети"”
  1. Vadim Danilov says:

    Севастопольский Национальный технический университет подтверждает свое участие в конкурсе на проведение 1-й в 2010 году конференции серии “Енергоэффективные Университеты” Форма заявки на сайте не найдена

Trackbacks
Check out what others are saying...
  1. […] This post was mentioned on Twitter by Dmitriy Golub and Roman Zinchenko, Roman Zinchenko. Roman Zinchenko said: Оголошуємо конкурс-відбір партнерів серед ВНЗ на проведення конференції "Енергоефективні університети" http://bit.ly/adIwu4 […]Leave A Comment