Андрій та Роман Зінченки розкажуть про розумну енергетику

2 лютого, у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА  проект “Платформа. Свідомо та Мережа енергетичних  іновацій greencubator збирають шанувальників цікавих та нових ідей на відкриті лекції по темі “Енергозбереження та ефективна енергетика”. Координатори та громадські активісти Мережі енергетичних іновацій greencubator поділяться своїми думками у виступі “Тупик бездумної енергетики. Розумна енергія – це шлях до оздоровлення суспільства”.

До теми  обговорення Енергозбереження та ефективної енергетики долучаться також два інших цікавих доповідача.

Як зробити«Енергоефективне місто» розкаже Перший заступник міністра з питань ЖКГ та колишній (тричі) мер Кам’янця-Подільського Олександр Мазурчак.  До роботи в міністерстві 10 років працював на посаді мера міста Кам’янця-Подільського, у якому активно впроваджував політику енергоефективності.  Перший президент «Асоціації енергоефективних міст України», займав посаду віце-президента «Асоціації міст України» з енергозбереження, створив «Асоціацію енергоаудиторів у сфері ЖКГ».

Практичний еколог та адепт екобудівництва Андрій Бобровицький розкаже про «Екологічне та економічне будівництво». Андрій Бобровицький вже протягом шести років займається будівництвом будинків з глини, землі, соломи, очерету, дерева та інших натуральних матеріалів. Вивчає найбільш економічні технологій екобудівництва.

Про формат зустрічі

“Платформа. Свідомо” об”єднує різних людей шляхом проведення відкритих публічних лекцій, неформальних засідань, які згодом поширюються через інтеренет та медіа. Виступаючі на них – це науковці, вчителі, бізнесмени, менеджери, люди мистецтва, філософи, журналісти, екологи, лікарі та громадські діячі. Ті,  хто має досвід і готовий поділитися ними з іншими, ті, чиї прагнення і талант рухають Україну вперед.

Мета проекту – передати їх мрії, ідеї та знання ішим. Щоб тих, хто щиро прагне розвивати Україну, ставало дедалі більше.

Команда greencubator‘a підтримує цю ініціативу та запрошує всіх активно брати участь у цьому неформальному засіданні,  аби у відкритому обговоренні разом зрозуміти куди рухається світ та Україна.

Як взяти участь?

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова. Всі бажаючі можуть зареєструватися на сайті проекту:http://platforma.svidomo.org.

Журналісти можуть отримати акредитацію, звернувшись за телефонами: 066-945-52-12 (Олександр Акименко, “Платформа.Свідомо”)  та 067 277 10 19 (Ганна Яковенко, greencubator)

Дата і час: 2 лютого 2010 року, вівторок о 18:30

Місце: Культурно-мистецький центр НаУКМА (вул.Іллінська, 9, 2 поверх)

Comments
1 коментар to “Андрій та Роман Зінченки розкажуть про розумну енергетику”
  1. за яких умов можна потрапити на майстер-клас

Leave A Comment