В рамках Українського форуму з відновлювальної енергетики пройде інвестиційна виставка EnergyStart

FuelAlternative та Greencubator організовують майданчик для зустрічі українських start-up компаній в секторі відновлюваної енергетики та інвесторів.

15-16 жовтня в Українському Домі в рамках Українського форуму з відновлювальної енергетики відбудеться інвестиційна виставка EnergyStart. Учасники виставки – start-up компанії в сфері відновлювальної енергетики матимуть змогу поспілкуватись із потенційними інвесторами під час презентацій та попередніх переговорів з інвесторами.

Організатор Українського Форуму з відновлюваної енергетики, директор компанії FuelAlternative Віталій Давій відзначає: “Український ринок відновлюваної енергетики очікує період активного зростання завдяки економічним та законодавчим змінам в Україні. Динаміка цього росту залежить від того, наскільки ефективним і дієвим буде діалог всіх учасників ринку. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль для розвитку якісного ділового та інформаційного майданчика, і розширення інвестиційної секції Форуму шляхом проведення  інвестиційної виставки EnergyStart, яка сприяє розвитку ринку відновлюваної енергетики”.

Учасниками форуму будуть понад 100 компаній та організацій з України, Росії, США, Білорусі, Казахстану, Молдови, Німеччини, Данії та інших країн ЄС. Серед доповідачів  з боку держорганів та міжнародних організацій – представники Національного агентства з ефективного використання енергоресурсів України, Національного агентства екологічних інвестицій, НКРЕ, EUROSOLAR, Інституту відновлюваної енергетики НАН України. До інвестиційної виставки EnergyStart також долучаться учасники секції CleanTech міжнародної конференції IDCEE.

Програма інвестиційної виставки EnergyStart в рамках Українського форуму з відновлюваної  енергетики включає такі секції:

  • Історії успіху в сфері відновалюваної енергетики
  • Поради інвесторів: як заснувати та профінансувати нові бізнеси в секторі відновлюваної  енергетики в часи економічного спаду
  • Презентації start-up компаній сектору відновлюваної енергетики
  • B2B-секція – зустрічі та неформальне спілкування між компаніями та інвесторами
  • Обмін думками – зворотній зв’язок від модераторів
  • Платформи для розвитку бізнесу в сфері нової енергетики

“Для України тема інвестицій в нову енергетику – більш ніж актуальна. Зараз саме час для створення в Україні інвестиційних вузлів, ділових майданчиків в секторі відновлюваної енергетики, зорієнтованих як на наш ринок, так і на весь регіон Центральної і Східної Європи. – Говорить Роман Зінченко, координатор мережі Greencubator, – “І Український форум з відновлюваної енергетики та EnergyStart як його частина дадуть добрий початок цілій серії інвестиційних заходів в цьому секторі, відкриваючи можливості для розвитку компаній сектору нової енергетики як в Україні, та і в регіоні центральної Європи”.

Для довідок:

Український форум з відновлюваної енергетики

Український форум з відновлюваної енергетики – подія, присвячена розвитку українського ринку відновлюваної енергетики, що відбудеться в Києві 15-16 жовтня 2009 року. У Форумі візьмуть участь ключові гравці ринку відновлюваної енергетики у сегментах сонячної, вітрової енергії, малих ГЕС, геотермальної енергії, а також представники державних органів, що регулюють сферу енергетики та енергозбереження. Організатором форуму є українська компанія FuelAlternative.

Метою форуму є заохочення розвитку ринку відновлюваної енергетики в Україні, залучення інвестицій у цей ринок, створення інформаційного майданчика для учасників ринку, лоббіювання їх інтересів.

Інформація про Український форум з відновлюваної енергетики

http://www.fuelalternative.com.ua/event/view/ru/id,186/

FuelAlternative

FuelAlternative (Паливна Альтернатива) – лідер українського ринку консалтингу в сфері відновлюваних джерел енергії. Компанія працює із клієнтами із України, СНД, Європи, Ізраїлю та інших країн починаючи з 2006 року. Серед ключових проектів FuelAlternative – мережеве видання www.fuelalternative.com.ua, присвячене новинам в сфері відновалюваної енергетики, щомісячний аналітичний журнал “Альтернативне паливо”, щоквартальний журнал CleanTech; серія подій, присвячена бізнесу в сфері відновлюваної енергетики, включаючи Український форум з відновлюваної енергетики, інвестиційні семінари,  присвячені бізнесу в секторі відновлюваної енергетики.

Greencubator

Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator www.greencubator.info – неурядова організація, що має на меті збільшення конкурентоздатності України через інноваційний розвиток енергетики. Разом із партнерами Greencubator реалізує проекти, спрямовані на:

  • розвиток енергетичної культури громадян, зокрема в сфері енергозбереження;
  • запровадження бізнесом енергоефективних технології;
  • підтримку ініціатив місцевих громад і спільнот, спрямованих на підвищення енергоефективності
  • стимулювання енергетичних інновацій і залучення інвестицій в інноваційні енергетичні проекти

Серед ключових подій, організованих останнім часом командою Greencubator – конференції “ЕнергоЕфективні Університети” та  Greencubator EnergyCamp.

Інформація про умови участі в EnergyStart:

http://www.greencubator.info/energystart

Контакти:

Український форум з відновлюваної енергетики

участь і співпраця

Юлія Березовська

+380 67 5012177

conference@FuelAlternative.com.ua

акредитація медіа на форум та прес-конференцію

Дарія Третяк

+380 44 498 90 56

Інвестиційна виставка EnergyStart

спонсорство та партнерство

Роман Зінченко

+380 67 4492876

roman@greencubator.info

організація та реєстрація учасників

Андрій Зінченко

+380 67 7441580

andrez@greencubator.info

акредитація медіа

Ганна Яковенко

media@greencubator.info

+380 67 2771019

Leave A Comment