Правила перебування в таборі greencubator EnergyCamp

Привіт всім!

Для успіху всілякої спільної справи потрібні спільні правила взаємодії. Відтак, ми публікуємо правила перебування в Greeencubator EnergyCamp. Ви можете прочитати їх нижче або за цими посиланнями:

Ми намагались бути не надто бюрократичними і водночас – передбачити ситуації, які потребують регулювання.  Організатори цілком відкриті до обговорення правил через механізм коментарів – якщо якісь їх положення Вам незрозумілі, здаються несправедливими/недоречними, просимо коментувати цю статтю ми обов’язково дамо Вам відповідь.

Правила відкриті до обговорення протягом робочих годин сьогодні, 28 серпня 2009 року.

Правила перебування в таборі greencubator EnergyCamp

Загальні правила:

 1. Для участі в greencubator EnergyCamp обов’язковою є реєстрація (посилання на форму реєстрації)
 2. Учасники повинні  дотримуватись  правил поведінки, сформульованих в цьому документі під час перебування в наметовому містечку.
 3. Учасники повинні дотримуватись чистоти території та екологічності власної поведінки і викидати сміття виключно у відведених організаторами місцях у сміттєві пакети.
 4. На териториторії greencubator EnergyCamp заборонено перебування осіб у стані алкогольного та (або) наркотичного сп’яніння.
 5. Кожен учасник повинен з повагою ставитись до інших учасників події та гідно поводитись і шанувати думку іншого учасника чи доповідача блог-кемпа.
 6. Організатори greencubator EnergyCamp залишають за собою право відбирати найцікавіші теми виступів
 7. Організатори greencubator EnergyCamp залишають за собою право закрити реєстрацію учасників, якщо їх кількість перевищить 70 чоловік

Нагадуємо всім учасникам, що даний блог-кемп не є політичною акцією та не підтримує(ться) жодну(ою) з політичних сил.

Використання техніки

 1. Учасникам блог-кемпа забороняється самовільно, без супроводу представників організаторів заходити у технічну зону. Вночі технічна зона перебуває під охороною великого собаки, що має слабкі нерви :)
 2. Учасникам заборонено самовільно, без інженерів підключати до технічних пристроїв власне обладнання (ноутбуки, зарядні, освітлювальні пристрої та інше).
 3. Забороняється завдавати матеріальної шкоди технічному обладнанню кемпа, а також майну інших учасників. За пошкодження технічного обладнання чи матеріального майна організаторів чи учасників greencubator EnergyCamp, із особи (осіб) що вчинили пошкодження, буде стягнуто, після оцінки завданої шкоди, вартість ремонту або ж самого пошкодженого майна.

Побут

 1. Проживання учасників передбачено у наметах на спеціально відведеній території оргіназіторами території. Заборонено самовільне встановлення наметів у інших частинах кемпа (технічній зоні, парковці, біля відкритих вогнищ)
 2. Забороняється розводити вогнища самовільно та не у відведеній для цього (організаторами) території табору
 3. Заборонено палити та викидати недопалки у траву на території greencubator EnergyCamp. Палити дозволяється у частинах табору, визначених організаторами
 4. При виявленні ознак займання трави або обладнання учасники повинні терміново повідомити організаторам (коменданту) greencubator EnergyCamp.
 5. Експлуатація водонагрівачів для польового душу у таборі відбувається за допомогою складного технологічного процесу. Будь ласка, використовуйте воду заощадливо.
 6. Учасники greencubator EnergyCamp несуть відповідальність за особисті речі. Прохання не залишати гроші, цінні речі, документи без нагляду.

Виступи

 1. Виступи учасників модеруються організаторами. Те ж саме стосується виступів самих організаторів.
 2. Організатори залишають за собою право відбирати найцікавіші виступи і залишають необмежений простір для неформального спілкування
 3. Тривалість виступу – до 18 хвилин. Для будь-кого із учасників. Точка.
 4. Додаткові 12 хвилин надаються на відповіді на питання.
 5. Сукупний час виступу будь-якого учасника становить не більше 30 хвилин (до 18 хв виступу + час на запитання).
 6. Час на формулювання запитання до виступаючого – не більше 2 хвилин
 7. Модератори припинятимуть виступи, що триватимуть довше 18 хвилин або міститимуть  елементи відкритої чи прихованої політичної агітації.

Leave A Comment