Запрошуємо до реєстрації на greencubator EnergyCamp

Привіт всім!

Ми починаємо реєстрацію на greencubator EnergyCamp. Зареєструватись можна за адресою:

http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dG5LaTJ4VDU2aUVZNFJUaUpyeHZxOFE6MA..

Для нас важливо надати можливість для якнайширшого спілкування під час події. Щоб не витрачати час на організаційні питання, реєстрація є обов’язковою для всіх учасників.

Програма виступів зараз ще формується (і ви можете стати її співавтором). Однак вже зараз можемо обіцяти вам цікаві презентації і дискусії на такі теми:

 • Альтерантивна енергетика – як працюють її технології? Які зміни в суспільних та ділових практиках вона несе із собою? Чи є в Україні технології, люди та капітал для її запровадження альтернативної енергетики?
 • Е3 – енергетика, економіка, екологія – як вони повинні взаємодіяти? Чи можемо ми мати вдома світло й тепло і водночас дихати чистим повітрям?
 • На яких засадах нам потрібно виховувати дітей для нового способу енергетичної взаємодії і побудови кращого середовища? Як змінити систему освіти для енергоефективності?
 • Електричний автомобіль – чи можемо ми собі це дозволити? Які технічні та економічні проблеми стоять на шляху автомобіля із нульовими викидами? Як пов’язані ефективний транспорт і ефективна енергетика?
 • Чому відсталість енергетики призводить до екологічного занепаду?
 • Життя в еру енергодефіциту – що ми можемо?  (Preparing for a low-energy world)
 • “Зелений тариф”: що це таке, який механізм його дії і кому він вигідний? Чи отримав хтось в Україні гроші по “зеленому тарифу”? Що потрібно для того щоб отримати?
 • Економіка енергетичних іновацій та їхня  цінність  для суспільства. Соціальний та економічний ефект інноваційної журналістики

EnergyCamp пройде 29-30 серпня на Київщині коло села Осещина Вишгородського району. Туди можна добратися машиною і маршруткою, ми також працюємо над тим, щоб забезпечити доставку учасників автобусом з Києва (спонсори, відгукніться!).

Умови перебування:

 • організована парковка
 • проживання в палатках (якщо ви не маєте палатки – допоможемо орендувати)
 • душ з гарячою водою (від сонця),
 • біотуалети (тут також ще потрібен спонсор)
 • харчування пропонуємо організувати централізовано – на це потрібен внесок від учасників (орієнтовно 50-70 грн з кожного) або залучення спонсора
 • ввечорі – дружня розмова навколо вогнища

Побажання і пропозиції – пишіть в коментарях. До зустрічі!

Comments
12 коментарів to “Запрошуємо до реєстрації на greencubator EnergyCamp”
 1. Андрей Форосенко says:

  Наша компания находится в состоянии организации строительства завода по переработке водорослей в синтезнефть, с последующей переработкой методом биокаткрекинга в продукты нефти (дизель,бензин,керосин, мазут)

 2. Було би добре, якби Ви в оголошенні сказали, хто може бути учасником заходу, яка його мета, і в які дати буде проведений.

 3. Учасником кемпу можуть бути представники компанії, які займаються в сфері енергозбереження, і яким цікавий даний кемп?

 4. Рймондас Габулавичюс says:

  Здраствуйте организаторы, прошлую неделю я зарегистрировался через energy.ua
  Как найти инфо про расписание, схему проезда, список участников и тд.
  Я могу взять четверых человек и загрузиться вещами.

  • admin says:

   Раймондас, дякую за вчасне питання – пару годин тому було узгоджене остаточне місце проведення події. Вона відбудеться біля села Осещина Вишгородського району Київської області. Це перший поворот праворуч після проїзду греблі Київського Водосховища.

   Ми зараз готуємо деталі, включно іх програмою, списком учасників, схемою проїзду. Вони з’являться на сайті завтра зранку, або може навіть сьогодні пізно ввечері. Ми також їх розішлемо через електронну пошту.

   Дуже дякуємо за готовність допомогти із підвозом людей – ми можемо це теж включити в наше поновлення завтра.

 5. Андрей Форосенко says:

  Раймондс, добрый день.)))
  Можем договорится, забирайте меня с м. Героев Днепра в субботу, за полтора часа до назначенного времени))), которое будет завтра известно))……

 6. Андрей Форосенко says:

  ню-ню)))))

 7. Андрей Форосенко says:

  Для Александра Баськова – интересно будет пообщаться, венчур, это венчур)))))

 8. lyudmylapekar says:

  Сколько стоит арендовать место в женской палатке?
  Пожалуйста, известите меня по эл. почте о времени и месте сбора на автобус. Своего транспорта у меня нет. Если автобуса не будет, то у кого в машине найдётся место для одного человека?

 9. admin says:

  Людмило, місця найдуться. Або в когось, хто їхатиме машиною або в автобусі, який ми організуємо в суботу від метро “Героїв Дніпра”. Ми обов’язково всі деталі ще повідомимо листом учасникам.

 10. admin says:

  Людмило, ми обов’язково всі деталі ще повідомимо листом. Учасникам

Leave A Comment